Piirihallitus 2019

Piirihallituksen johto 2019

Piirihallituksen jäsenet 2019

Haapaniemi Jari

Nokia

jarih.kokoomus@gmail.com

040 023 9220

varajäsen: Jukka Mäkelä, Kangasala

050 557 8727, jukkasmakela@elisanet.fi

Hämäläinen Tomi

Pälkäne

tomi.hamalainen@jth.fi

050 441 9331

varajäsen: Riina Aspila, Lempäälä

040 560 3465, riina.aspila@live.com

Henry Ingraeus

Orivesi

ingraeus@gmail.com

044 277 5360

varajäsen: Kristiina Pispala, Vesilahti

040 191 8882, kpispala@pispala.net

Kivi Marko

Ruovesi

marko.kivi@phpoint.fi

050 554 9073

varajäsen: Auli Arpiainen, Virrat

040 073 1134 auli.arpiainen@tpnet.fi

Markkanen Jouni

Tampere

jouni.markkanen@gmail.com

040 542 9514

varajäsen: Tihveräinen Raimo, Tampere

050 512 1460, raimo.tihverainen@gmail.com

Taina Anneli

Tampere

anneli.taina@kolumbus.fi

0400 852 626

varajäsen: Kekoni Helena, Tampere

050 302 5137, helena.kekoni@motivationboom.fi

Viitasalo Pasi

Parkano

pasi.viitasalo@ppnet.fi

040 083 5096

varajäsen: Esa Talonen Ikaalinen

044 383 3927, esa.talonen@ikaalistenmatkatoimisto.fi

x Puhe- ja läsnäolo-oikeutetut 2019

Sari Strömsholm (Kokoomusnaiset), Arttu Rintanen (Kokoomusnuoret), Neea Loimuvirta (Kokoomusopiskelijat), Sirkka Juva (Kansalliset Seniorit)