Piirihallitus 2017

Piirihallituksen johto 2017

Piirihallituksen jäsenet 2017

Alkkiomäki Jari

Kihniö

jari.alkkiomaki@vapo.fi

0400 546 628

varajäsen: Viitasalo Pasi, Parkano

0400 835 096, pasi.viitasalo@ippnet.fi

Aspila Riina

Lempäälä

riina.aspila@live.com

040 560 3465

varajäsen: Mäkelä Jukka, Kangasala

050 557 8727, jukkasmakela@elisanet.fi

Taina Anneli

Tampere

anneli.taina@kolumbus.fi

0400 852 626

varajäsen: Kekoni Helena, Tampere

050 302 5137, helena.kekoni@motivationboom.fi

Timonen Pertti

Mänttä-Vilppula

pertti.timonen@phpoint.fi

050 563 9588

varajäsen: Kivi Marko, Ruovesi

050 554 9073, marko.kivi@phpint.fi

Tyvi Heikki

Valkeakoski

heikki.tyvi@tyvi.in

0400 633 416

varajäsen: Suonpää Janne, Urjala

0400 733 488, janne.suonpaa@pp1.inet.fi

x Puhe- ja läsnäolo-oikeutetut 2017

Mustakallio-Sorvari Minna (Kokoomusnaiset), Holm Jens (Kokoomusnuoret), Juva Sirkka (Kansalliset Seniorit)